Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hi van egy nagy problémám,...

Rudi(tokol) kérdése:

Hi van egy nagy problémám, nem tudom újrarakni az oprendszert a laptopomon :S Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

pedig nagyon kellene :S

Letöltöttem már vagy 5 windowst és mindegyiknél ezt irja ki:

[link]

Mit kell ilyenkor cisnálnom? mert nagyon fontso lenne nem tudok már semmit csinálni a gépen


2012. jan. 2. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mert nem úgy telepítünk windowst, hogy közben megy a windows...


Lemezt beteszed,boot a lemezről (BIOS-ban állítod be) és úgy formázod a "C" és teszed fel az újat...

2012. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De próbáltam úgy is ahogy mondtad "bootolni" de nem csinálja, kiválasztom hogy a dvd-ről bootoljon rákattolok, és ugyan azt csinálja amit szokott bejön a windows irjam be a felhasználói jelszót stb. és megy tovább a gép nem telepit :S
2012. jan. 2. 12:17
 3/17 anonim ***** válasza:

Na, akkor hogy is jutottal ahhoz a lemezhez. Te írtad ki és ha igen akkor hogyan?


Egyébként vagy a lemez rossz vagy az olvasód...

2012. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az olvvasó jó mert már telepitettem windowst és sikerült msot irja ezt először. am én irtam ki iso fájl, sima adat dvd-be
2012. jan. 2. 12:20
 5/17 anonim ***** válasza:

Kattolsz az indításnál?


Bioszban a Boot Order-t beállítod, First Boot Device: CD-ROM / DVD

Save and Exit


Bent van dvd, írja hogy nyomj meg egy gombot, megnyomod és elkezd betölteni a telepítő.

2012. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De idáig nem ezzel a lemezzel csak a régi eltűnt. :S
2012. jan. 2. 12:21
 7/17 A kérdező kommentje:
De bavan állitva de nem bootol magától, csak ha megnyomom az F12-t akkor jón be kiválasztom a dvd-t és nem csinál semmit
2012. jan. 2. 12:23
 8/17 anonim ***** válasza:

"én irtam ki iso fájl, sima adat dvd-be"


Egész pontosan hogyan? (Azért kérdezek ennyit, hogy segíthessek)

2012. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Semmi baj köszönöm hogy segíteni próbálsz :)


Hát letöltöttem torrentel. mikor készlet ügye ott volt elöttem a több mint 2gb-os iso fájl.

Megnyitottam a Burn Aware Free iró programot, és rámentem hogy adat dvd készitése. Kiválasztottam az iso windows 7-et

és rányomtam hogy irás. Kiirtam nekem a dvd-re. És msot Úgy iso fájlba rajta van a dvd-n

2012. jan. 2. 12:28
 10/17 anonim ***** válasza:

"És msot Úgy iso fájlba rajta van a dvd-n"


Itt a gond. Nem ISO fájlt kell kiírni, hanem a képfájlt kell lemzre írni és ha megnyitod akkor nem egy ISO lesz rajta, hanem egy csomó fájl, na akkor lesz jó... Képfájl mentése lemezre vagy valami ilyesmi opcióval kell...

2012. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!