Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet visszaállítani Win...

Hogy lehet visszaállítani Win Xp szervízcsomag 3 -at?

Figyelt kérdés
Aza bajom hogy leszedtem 1 programot és megnyitottam és mindent átalakított Windows média hangfájlá . Ezért szeretném vissza állítani a rendszert hogy hátha nemkell újra rakni :/ úgyhogy ha lehet valahol akkor részletesen írjátok meg vagy ha valakinek volt már ilyen akkor azt hogy hogy oldotta meg.. előre is köszi
2012. jan. 4. 15:29
 1/10 MaXXeGee ***** válasza:

start/minden program/kellékek/rendszereszközök/rendszer visszaállítás

itt kiválasztod a program telepítése előtti mentést (rendszer-visszaállítási pontot) és a gép újraindulása után elméletileg jó lesz :)

2012. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megtaláltam de ez is Windows média fájl lett és nemengedi vagy nem tom de a képe wmf és ha rákattintok semmi nem lesz .. akkor most??
2012. jan. 4. 15:36
 3/10 A kérdező kommentje:
jah és kb percenként kapok 2 hiba üzenetet hogy : Az alkalmazást nemsikerült elindítani mert a PSAPI.DLL hiányzik
2012. jan. 4. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Telepítő lemez be, CD-ről boot...

és a Telepítő indításakor, a JAVÍTÁST! válaszd ki.

Így megmaradnak a telepített programaid és a személyes dokumentumaid is (javasolt előtte, a fontos dok. ról nem árt külső adathordozóra, vagy másik meghajtóra mentést készíteni)

2012. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de nemtudom újra tenni nemtudom hogy kell boot olni meg ilyenek és pont az lenen a lenyeg nem hogy ezek a cuccok eltűnjenek?? azért lett volna jó vissza állítani de most így már csak akkor jó ha újrateszem??
2012. jan. 4. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi ebben a nehéz? Elő a CD-t, javítás. Vagyis kell egy javító telepítés. Ez megvan hamar. Ne ijedj meg attól, hogy telepítés.
2012. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem a telepítéstől félek :D csak még nemcsináltam ilyet
2012. jan. 4. 18:08
 8/10 A kérdező kommentje:
am evvel biztosan megoldódik a probléma??
2012. jan. 4. 18:08
 9/10 A kérdező kommentje:
az nem baj hogy ketté van szedve a winchester és mindenem szinte az 1iken van csak?
2012. jan. 4. 18:11
 10/10 A kérdező kommentje:
am ha a win 7 et akarom felrakni úgy jó ha leszedem microbit.eu -ról kiírom dvd re és azt rakom fel avgy kell valami más is vagy így jó lesz??
2012. jan. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!