Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy két magos 4 GB ramos...

Egy két magos 4 GB ramos gépre xp a gyorsabb vagy win7?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy a W7
2012. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 32 bites op.rendszer csak max. 3,5 GB RAM-ot tud felhasználni, míg a 64 bites mind a 4 GB-ot.

Az én gépemen XP van, és amikor beletettem a gépembe a 4x1 GB (2x dual channel) memóriát, lassabb lett a gépem, mint 3 GB RAMmal.

2012. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
xp nem is kezelné a 4 gigát, már amennyiben nem 64 biteset használsz, de ahoz meg alig van illesztőprogram, szóval mindenképpen 64 bites win7 kell
2012. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi... csak azért kérdem mert újrateszem a laptopom és nem tudtam melyiket rakjam fel mert eddig nem volt gond a win7-el (kicsit belassult) de egyébként gyors csak mondom ha xp még gyorsabb lehet akkor azt teszem fel... de akkor marad a win7
2012. jan. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!