Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ugye nincsen semmi baj?

Ugye nincsen semmi baj?

Figyelt kérdés

Az úgy volt, hogy Sims2-höz megint letöltöttem pár cuccot, de amikor kikapcsoltam, utána másnap be, akkor kiírt valami olyasmit egy szövegbuborékban, hogy sérült valamilyen fájl, alatta részletesebben. Kiikszeltem én hülye, pedig a sérült fájl helye le volt írva, és nem olvastam el. Annyit láttam, hogy Dokumentumok/...............

De most, ma reggel meg a képernyőt teljes egészében egy kék háttér borított, és az volt odaírva, hogy a Windows átvizsgálja a sérült fájlokat, volt sok indexbejegyzés, meg minden, de a végére azt írta ki, hogy (nem tudom minek) a HELYREÁLLÍTÁSA van folyamatban (vagy valami ilyesmi). :/ :) ??


2012. jan. 11. 07:19
 1/2 djhell ***** válasza:
hagyd befejezze és ha utána újra rendesen működik a gép akk semmi problema nincs :)
2012. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hagytam, hogy befejezze, semmi gond sincs. :)

Remélem nem is lesz :)

Köszi :))

2012. jan. 11. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!