Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudunk MSN-en (eBuddy-n)...

Emotion*-* kérdése:

Nem tudunk MSN-en (eBuddy-n) beszélgetni csoportban a barátaimmal. Miért?

Figyelt kérdés

Barátnőm kitalálta,hogy msn-en beszélgessünk csoportban mi ketten meg még egy másik lány.Mikor meghív mondjuk az egyik barátnőm(mind hármunkat)a csoportos beszélgetésbe,akkor ilyen zöld van az írásmező helyén,azaz le van tiltva.Fennt vannak ilyenek,hogy:Letilt,Tiláts feloldása meg profil.Kattintgatok a Tiltás feloldása-ra,akkor sem oldja fel,de van mikor igen,de akkor meg azt írja,hogy a másik két beszélgetőtársam kilépett a csoportból,tehát akármit írok oda,nem tudom elolvasni.

Lenne még egy kérdésem:Van webcamerám is meg mikrofonom is,de eggyik sincs beköttetve,vagy nem tudom.Mikor megnéztem a mikrofonomnak a beköttetését,akkor láttam,hogy be volt dugva a megfelelő helyre,de akármit is mondtam,a barátnőm nem hallott semmit.Valaki tudna segíteni,hogy hogy lehetne bekötni rendesen úgy,hogy működjön is?A webcamerám is be van már köttetve,de apum azt mondja,hogy informatikus kell hozzá.Mit csináljak,hogy rendesen működjön a gépem?Ráadásul Facebookhoz kellene,mert telefonról sem tudok feltölteni képeket :@


2012. jan. 20. 17:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!