Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Viber nevű programmal...

A Viber nevű programmal tényleg lehet ingyen üzenetet küldeni és beszélgetni egymással wifi nélkül?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen nyilvánvalóan. A Skype-val is. Ez neked új?
2011. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem. Internet kapcsolat kell hozzá.
2011. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a skype-hoz kell wifi is. Akkor ehhez is?
2011. szept. 3. 23:41
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

"A hívás funckióról sok jót nem tudok megosztani, mert nem sikerült egy tiszta beszélgetést sem összehoznom senkivel. Próbáltam 3Gn, WiFi-n, mindig voltak akadások. A hang minősége, az akadásokon kivül, nagyon jó, sokkal jobb, mint GSM hálozaton keresztül, Skype közeli."


Egyelőre szar az egész. A wifi meg hogy jön ide? Gondolod, hogy az internet csak wifin megy?

2011. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ja, azt írja, hogy nagyon jó, de senkivel sem tudott beszélni. Kérdezem akkor mi volt a jó? Az akadozás?
2011. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hàt gondolom kàrtyàròl nem èri meg netezni, ès ezèrt gondoltam a wifire. Lesz jobb verziò is?
2011. szept. 4. 00:17
 7/8 anonim válasza:
A mostani telefonok adatkommunikációs készségeit figyelembe véve: 3G-n gyorsabban kommunikálnak mint wifi-n, ebből adódóan 3G-n zökkenőmentesebben működik (nekem is). Az viszont pénzbe kerül, viszont akinek "okostelefonja" van annak lennie kell netelőfizetésnek is másképp minek az "okostelefon"? 500MB/2000Ft
2012. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok

Nekem van kb 40 Viber kontaktom és az esetek 90%-ban tökéletesen működik, hozzáteszem én sosem használok hozzá wifi-t.

2012. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!