Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S! uTorrent klienst...

S. O. S! uTorrent klienst honnan tölthetnék le? Azon túl, h netről.

Figyelt kérdés
Egészen pontosan az 1.7.5-ös verzió érdekelne, az bevált anno, amikor frissült az már nem volt jó.

2012. febr. 3. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt már sehonnan nem tudod letölteni, mert már az uTorrent 1.8.3.15358 verzió is 2009. júliusi.

Nálam a 3.0 verzió fut és semmi bajom vele, sőt az előző verziókkal se volt semmi probléma.

2012. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem az 1.7.5-ig jó volt, a 2.0ás már nem, és onnantól fogva nem figyeltem az újításokat.
2012. febr. 3. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét itt: [link]
2012. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

reEND!


Köszi a linket, most már az uTorrent 3.1.26595 verziója fut és tökéletes. A telepítés magyarul történik és a program is magyar, bár én az előző, 3.0-ás verzióra telepítettem és lehet, hogy azért magyar, mert a telepítési könyvtárban ott volt a magyar nyelvi fájl.

2012. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a cuccost!
2012. febr. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!