Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék telepítése után miért...

Játék telepítése után miért kéri a CD-t?

Figyelt kérdés
Netről letöltöttem egy játékot, kicsomagoltam, majd telepítettem ahogy kell. Sikerült is telepíteni, el akartam indítani de kiírja, hogy kell a CD. De hát ugye netről töltöttem így az nincs. Crack-elni se tudok, mivel a települt játék mappájában nem ugyan az van, mint amit a netről kaptam. Valaki segítene?
2012. febr. 7. 10:44
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
A másolásvédelem miatt kéri. Crack -elned kell, az lesz hozzá jó, ami a CD/DVD képben van. Ha ott nincs a gamecopyworld.com -on tuti megtalálod.
2012. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én még sose telepítettem így játékot ezért annyira nem vágom.

Crackelni nem tudok, mert a netről kapott mappában nagyon más cuccok vannak mint a települtben. Amit töltöttem abban nincs indítófájl, amivel cserélném a játék mappában a fájlt. Érted? :/

2012. febr. 7. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Na szóval, kicsit kiegészítve az előzőt:


A játék a sima másolás elleni védekezés miatt, védelemmel van ellátva. Olyan formában, hogy indításkor kéri az eredeti lemezt. Az eredeti lemez tartalmaz egy kódot, amit a telepített játék leellenőriz minden indításkor.

Viszont ha te egy tört verziót szedtél le, akkor kell lennie egy crack mappának abban amit leszedtél. Hívhatják sokféle képpen, legtöbbször a crack készítő csapat nvével van fémjelezve. Leggyakoribb egy exe, amivel felül kell írni a játék eredeti indító exe-jét(ami települt).

Még jó hogy nem ugyanaz van a két mappában, amit említettél. De mivel nem voltál konkrétabb, nem tudunk konkrétabban segíteni. Ahonnan letöltötted ott nem volt leírás? De minden tört cucchoz van readme vagy nfo mellékelve, abban le van írva az okosság is.

2012. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na, inkább megmutatom, hogy mi van a mappában amit leszedtem:

[link]


Ennyi. Az első mappában volt egy telepítő kód, és ennyi, semmi leírás, vagy segítség, az oldalon se. Tudsz így mondani valami okosat? :)

2012. febr. 7. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ha jól kerestem vissza RailWorks 3: Train Simulator 2012 (2011) Deluxe-SKIDROW

ind a 7 partot leszedted? Kicsomagoltad? Mit kaptál képfájlt, vagy csak mappában mappákat, meg fájlokat.

Meg kellene tanulnod winrart, meg tc-t használnod.

Ha SKIDROW, akkor lennie kellene egy SKIDROW mappának, abban az okossággal.


Ehhez a játékhoz ez az nfo:

INSTALL NOTES


2. Mount or burn image

3. Install

4. Copy all files from the SKIDROW folder to the game installation

5. Play the game

6. Support the companies, which software you actually enjoy

2012. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, nem ezt a játékot szedtem le, hanem a Farming Simulator 2011-et és nem kép fájlt kaptam a 3 db win rar fájl kicsomagolásakor, hanem ezt a mappát, amit feljebb mutattam. Ebben kattintottam a CD start fájlra, telepítettem és itt megakadtam, mert crackelni nem tudtam. Az én tudományom meg kb eddig tart :) Mivel nem szoktam így telepíteni játékot.
2012. febr. 7. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
küldtem pm-et, inkább priviben.. :)
2012. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TóthHanna válasza:
xd-k vagytok! Én minden játéknak leszedem pár óra alatt a full versionát! Képzek haverom lemezével mondjuk egylemezképet amivel játszani akarok! Vagy sajátommal! Aztán meg crackelem és beírom a serial számot és nyomom!! xdxd
2013. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!