Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus eee 1001pxd notebookon...

Milancolin kérdése:

Asus eee 1001pxd notebookon szeretnék oprendszert cserélni. Win7 starter van rajta jelenleg de XP-t szeretnék rá vagy win7 más verziót. Hogy lehet pendrájvról oprendszert cserélni? Illetve mi menne rá legjobban?

Figyelt kérdés
a gépben van 1gb ram meg 250vinyó

2012. febr. 9. 17:39
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Az xp-vel csak a gond lenne, minden szempontból: telepítéssel, hardvertámogatással (ha egyáltalán vannak driver-ek azokat külön vadászni), mert szerintem gyári xp támogatás már a mai cuccokra nincs. Win7-et meg másikra cserélni egy win7-hez elég gyengécske gépen?

Mi az a szolgáltatás, ami nincs a starter-ben, de szükséged van rá?

Egyébként a te dolgod:

[link]

2012. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért szeretném lecserélni mert a win7starterrel elég kevés dolog kompatibilis még egy régi játék sem fut rajta pl: worms armageddon. sőt ha játék nem is még egy akadémia szótár sem:(
2012. febr. 10. 11:38
 3/4 aszomszedneni válasza:
hali ! nekem is van egy Asus eee notebookom , viszont azon meg ubuntu (linux)van , ha gondolod el cserélhetnénk, mert nekem meg pont win 7 kellene :D
2012. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már mindennel megvagyok:) xp van rajta! ha jobban elmerül a gugliban az ember megtalálja a megoldást.köszi
2012. febr. 13. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!