Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem záródik be a firefox...

Miért nem záródik be a firefox-ban a megnyitott fül?

Figyelt kérdés

Általában megzakkan, és ha 5 vagy több fül van megnyitva akkor nem lehet őket bezárni. Hiába kattintgatok a piros x-re, nem záródik be. Ha a fülek közül az egyiket lehúzom, akkor új oldalban nyitja meg, (azt be lehet zárni) de amin nem lehet bezárni, ott meg üres lap marad. És még most sem lehet bezárni.


Úgy lehet csak eltüntetni, ha a feladatkezelőben kikapcsolom a firefoxot. Viszont akkor nem merem, ha éppen töltök le mondjuk egy filmet. Esetleg valamit kell a beállításoknál állítani? XP-m van.



2012. febr. 26. 03:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam a Chrome böngészőt, de az túl lassan nyitja meg az oldalakat. A Fast browser olyan mint az Explorer. Az Opera meg folyton összeomlik, ez talán a legmegbízhatatlanabb böngésző. Legalábbis nekem. Nekem a firefox 3.5 vált be. Frissíteni nem akarok, mivel gyengébb gépem van, és nem bírná.
2012. febr. 26. 04:32
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nekem ott marad, akármit csinálok.
2012. febr. 26. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!