Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome-ban hogy tudom kimenten...

Chrome-ban hogy tudom kimenteni a könyvjelzőket?

Figyelt kérdés
Elég hülyén tettem fel a kérdést. Szóval rákerestem és van ez a Google Könyvjelzők, ahova be is léptem, de nincsenek ott a könyvjelzőim. Hogy lehetne megoldani hogy ott legyenek? :$
2012. febr. 28. 14:38
 1/4 anonim válasza:
Nezd meg masik mappakban is.Ha menteni akarod akkor google fiokkal szinkronizald.
2012. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszom: Egyenként

A "Google Könyvjelzők" alkalmazás lehetősége a Google keresőszolgáltatónak kiváló adománya. Mert oda csak egyszer kell -sajnos egyenként lehet- elmenteni kedvenc weblapjaidat, ott örökre megmarad. Aztán ha gépcsere, op. rendszer csere van, vagy a Google Chrome-t ujratöltöd, akkor azok automatikusan megjelennek ezen a büngészön. DE nem kell kétségbeesni a többi böngésző/ IE, Firefox, Opera, Safari stb./ esetében sem, mert a neten a Google Könyvjelzők ugye örökre megmaradnak-persze ha nem törlöd ki- éés onnam bármelyikbe tudod importálni azokat.


Tehát azért nincsennek ott könyvjelzőid, mert nem oda mentetted, hanem a böngészőre.

Megéri a fáradtságot, hogy ha egyenként is, de oda, mármint a Google-ra mentsed azokat, hogy ott örökre megmaradjanak és szinkronizálva a Google fiókoddal csak Te tudjál oda belépni!

Tehát ha pl. Google Chrome böngésződön már van egy rakás kedvenc, akkor hozd elő a Google Könyvjelzők-et a Google-ról /!!!, tehát nem a böngészőről!!!/:

[link]

és ide egyenként, bármelyik böngészőről átveheted a kedvenceket, a Könyvjelző hozzáadása menűvel.

Ha a bal oldali menűoszlopban a Könyvjelzők exportálására kattintasz, akkor le tudod menteni azokat, és onnan beviheted a Google Könyvjelzők közé.

Hidd el, megéri a fáradtságot! Egyszer kell csak becsületesen megcsinálni, természetesen az ujabb kedvenceket már ide kell menteni, nem a böngészödre!

2012. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :DD
2012. márc. 5. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Zöld kezet adhatnál, ha jónak tartasz
2012. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!