Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2 óra alatt a második kékhalál...

2 óra alatt a második kékhalál. Mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés

eddig még egyáltalán nem találkoztam ilyesmivel, csak képeket láttam róla, de nem tudom, hogy úgy általában mikor "jön" a kékhalál (csak a "hagyományos" fagyást ismerem, ezt nem, csak annyit tudok, hogy valami súlyos hiba okozza)


windows 7 64 bit ultimate sp1-em van (de szerintem egyáltalán nem ettől függ)


mostanában nosztalgiázok, és feltettem a gépre a diablo 2-t, hozzá a LoD kiegészítőt, és a legújabb patch-t, aztán (most nem mennék bele a részletekbe, hogy miért) egy korábbi patch-t tettem volna föl, de mivel visszafelé nem lehet frissíteni, újra kellett raknom. valamiért (most már tudom, hogy miért) nem sikerült feltenni a patch-t, ezért gondoltam akkor kipróbálom anélkül elindítani a játékot, ami meg állandóan kérte a cd-t (tört játék, de a kiegészítővel együtt már nem zavarja, hogy csak egy iso fájlom van, még crack se kell hozzá), párszor megpróbáltam újra elindítani, és az egyik alkalommal kijött a windowsosok körében jól ismert képernyő. aztán ezt alig több mint 1 órával később sikerült megint elérnem. érdekesség, hogy amikor fent volt a legújabb patch, egyszer sem fordult elő. most visszateszem, és akkor mennyi az esélye, hogy ez nem jön többet elő?



2012. márc. 2. 01:30
 1/2 zsomkovacs ***** válasza:
Elég nagy. A patch sok mindent javíthat, pl. hibás kéréseket a hardver felé, ami amúgy kékhalált okozna.
2012. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekességképpen elmondom hogy a tört indítófájlok is okozhatják ezt(esetedben nem erről van szó, tudom)
2012. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!