Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a Windows...

Guszti9823 kérdése:

Feltelepítettem a Windows 7-et és nem működnek az illesztőprogramok, miért?

Figyelt kérdés
Nem ismeri fel a win7 a hangkártyát(persze integrált...), és a videó kártyából csak 16MB-ot ismer, amikor 128MB-os ATI RADEON, de amíg Windows XP volt fent addig ilyen problémám nem volt, szerintetek mi lehet a gond?
2012. márc. 9. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy vagy túl régi a gép konfigod és az illesztő programokat nem csinálták meg úgy hogy jó legyen a win 7 hez. Egyébként ha normál win7 ed van fent akkor automatikusan le kellett volna netről tölteni a hozzá való illesztőket, mert simán az xp-s illesztők nem jók hozzá. Maximum akkor ha azt kiadták vistára.
2012. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:
A windows 7-nek (illetve más operációs rendszernek) alapvetően nem kell kezelni tökéletesen minden hardvert, azért van az eszközöknek hivatalos gyártói driver-e. Az alaplapokhoz, videókártyákhoz ezért adnak driver cd-t. Ha ilyen nincs, vagy régi, akkor a gyártó oldaláról lehet letölteni. Ha régiek a cuccok, nem is biztos, hogy van hozzá megfelelő 7-es driver.
2012. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 j0c1 ***** válasza:

Nekem szerintem még viszonylag újabb alaplapom van (Gigabyte H61M-D2-B3), és nekem is külön az alaplap-hoz kapott lemezről kell feltennem az illesztőprogramokat, elsőként mindig a lan kártyához, különben magától nem ismeri fel, és nincs se net, se semmi, úgyhogy nem vagy egyedül.

Először a lan kártyát installáld az alaplapodhoz kapott cd-dről, aztán a netről szedd le mindenhez a legújabbat.

2012. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nekem a hangkártyához alapból nem volt driver és ment...
2012. márc. 9. 12:18
 5/5 gábor69 ***** válasza:
EVEREST HOME .... Keresd meg és töltsd le ezt a programot ! Kilistázza neked az utolsó csavarig , hogy milyen hardverekből áll a géped . Onnan kezdve rá tudsz keresni a gyártó oldalára , vagy oda , ahonnan le tudod tölteni a megfelelő illesztő programokat.
2012. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!