Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már egy jó ideje játszottam...

Szilágyi Patrik kérdése:

Már egy jó ideje játszottam az infinity mu-val amikpr valami gond volt a géppel és úgy döntöttem újra rakom meg is volt minden hardvert feltelepítettem és minden játék tökéletesen ment kivéve a mu-t. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Amikor meg nyitom nagyon szaggat letöröltem újra raktam és most el se indul. (Ez egy online játék).
2012. márc. 11. 22:05
 1/1 Daniel_La_Costa ***** válasza:

A játékot nem ismerem de:

1. próbálj egy dx redistributable-t felrakni:

[link]

(click external mirror 1)

2. Driverek frissítés (főleg videókártyáét)

3. Szimplán a rendszered valami egyedi maszatolt vacak, ami televan minden felesleges akármivel....

4. Visual C++ redistributable letölteni (googl vc redistributable 32/64/86bit amilyen a rendszered)

5. .Net framework redistributable ezt is a Visual C++ módjára.


Ha ezek nem segítenek akkor vedd elő azt a régi xp-t (ha nem ugyan az van rajta mint előtte, és feltéve hogy xp) és rakd fel azt.


Esetleg ha van auto frissítése a játéknak akkor az is lehet a gond... De ismétlem nem értek a játékhoz, ezek csak átlag hibák.

2012. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!