Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Flash Player vagy Catalyst...

Flash Player vagy Catalyst Control Center okozhat gondot egy játékban? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval a játék pontosabban a Skyrim. Eddig tökéletesen ment viszonylag szép grafikával és most bekapcsoltam a gépet és jött midjárt a Flash Player az automatic updatevel, azt letöltöttem, utána meg kiírt valami Catalyst Control Center-t, hogy ajánlott letölteni, akkor letöltöttem azt is, de fogalmam sincs mi lehet az, viszont utána elindítottam a Skyrimet és a grafika egyszerűen felületes volt mindenhol kockák voltak a képben és még hasonló hibák voltak benne.

Nem vagyok biztos benne, de szerintem vagy a Flash Player vagy a Catalyst Control Center rontotta el.

Tudnátok segíteni, hogy hozhatom helyre?

Egyébként ez a Catalyst Control Center -be ha belemegyek, akkor Radeon Graphics AMD-t ír ki nagy betűkkel, tehát szerintem ez valami grafika szabályzó program és nagy valószínűséggel ez tehet róla.

Ha mégsem tudtok segíteni, akkor annyit megírnátok, hogy ha kitörölném ezt a progit, akkor visszaállna a grafika?

Köszi!



2012. márc. 12. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy képet légyszi tegyél fel, hogy mégis hogyan néz ki a Skyrim. Van egy tippem, hogy mi lehet a gond, de amíg nem láttam képet a hibás grafikáról, inkább nem kezdem el kifejteni.
2012. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a mentést mentsd el máshova és telepítsd újra a játékot nekem ez má segített de más játékba
2012. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

@Első - Légyszi meg tudnád mondani, hogy hogy tudok egy képet lekicsinyíteni? Mert 6 megás a screenshot és az túl nagy felrakásra és nem tudom lekicsinyíteni, mert nem vagyok egy technika ördöge :/

@Második - Azt még nem akarom, de ha más megoldás nem lesz, akkor azt fogom tenni.

2012. márc. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!