Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hacker progikat ajánlan...

Milyen hacker progikat ajánlanátok, amik egész biztos, hogy nem vírusosak, viszont ingyenesek és használhatóak?

Figyelt kérdés

Igen, elég fura, hogy ide teszem fel a kérdésemet, és persze, Google-n már nézelődtem, bele is botlottam 1-2 vírusosba, viszont találtam egy jót, de annak sehol nem találom a teljes verzióját. A program: Go Hacking Net.

Örülnék, ha normális válaszokat kapnék, és nem szidásokat, szóval kérek mindenkit, hogy csak akkor válaszoljon, hogyha normálisan teszi! Köszönöm előre is!


2012. márc. 18. 08:51
1 2
 11/14 Gergő321 ***** válasza:
45%
Hogy akarsz hackelni, ha azt sem tudod hogy mit akarsz hackeli? Amúgy meg a hackerek pont a saját készítésű,jól működő programjaikat töltsék fel a netre olyanoknak, mint te?
2012. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Linuxra tudok egy párat:

THCHYDRA

AIRCRACK -NG

JOHN THE RIPPER

SEAT

NMAP

SSL SCAN

DNS WALK

ARPING

HPING

LANMAP

OPHCRACK

DNS TRACERT

SQL NINJA

SQLMAP

SUPER SCAN

p0f

NSAT

DMITRY

KISMET

METASPLOIT

HPING 2

HPING 3

LANMAP

DE HA LETÖLTÖD A BACKTRACK 4-ET VAGY A BACKTRACK 5-ÖT VAGY A MATRIUX-OT MÉG MIND EZ AMIKET IRTAM MIND RAJTAVAN

MEG MÉG TÖBB JÓ HACKER PROGRAM

2012. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 rendor válasza:
Figyelj te meg szart se tudsz a hackerkedesrol na itt van az email cimem es megtanitalak reusanzika@yahoo.com
2014. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Zamer válasza:
Figyelj, ha hekkelni akarsz ahoz semmmilyen program nem kell. Csak használd a józan eszed és gondolkozz hogyan kerülheted meg a jelszavakat,stb...
2015. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!