Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 fajták?

Windows 7 fajták?

Figyelt kérdés
Melyik Windows 7 fajtát ajánljátok? Itthoni gépemre melyet netezésre és játékra használok. Windows 7 Startet,Premium,Professional,Ultimate?
2012. márc. 21. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Premium vagy Professional. :D
2012. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Win 7 Ultimate. Sokan mondák hogy felesleges, de abba minden benne van és kitudja mikor lesz rá szükséged. Plusz nekem is ez van fent semmi baj nincs vele nem lassabb mint a Starter ugyanolyan szinte, és mégis több minden van benne, több mindent tudok csinálni rajta és mivel a gépemen dolgozni is szoktam így jól jött ez. Egyébként teljesen mindegy, a logikáját kell megtalálni minél többet tud annál jobb.
2012. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. csak telepítőn kiválaszthattam melyiket akarom ezek közül. Én a Startet-et tettem fel találomra. De furcsa volt h em sok minden van rajta alapból és hogy a "leggagyibbat" tettem fel az összes közül :D
2012. márc. 21. 15:09
 4/6 anonim válasza:

Win 7 Ultimate (maximálisan ajánlom)

a 2. kommentelő jól megfogalmazta,

2012. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha otthon akár egy okostelefonnal, vagy egy másik géppel valaha is össze akarod kötni a gépedet, akkor legalább home premium. Ez alatt nincs támogatva az "otthoni csoport".


Az ultimate 192 Gb-ig támogatja a ramot, meg van benne valami bekapcsolható titkosítási funkció. Tényleg lehet, hogy egyszer majd szükséged lesz rá, de nem valószínű. Én is azt tettem fel, de igazából nincs rá szükség.


Szóval home premium vagy pro.

2012. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ultimate.
2012. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!