Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Neroval bootolhat...

Hogyan lehet Neroval bootolható xp lemezt kiírni ugy hogy az xp ISO fájl?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
CD-kép felírás lehetőséget keress. Ez a Burning ROM-ban a CD-DVD író menüből érhető el.
2012. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
korrábban irtam már ki egy bootolható dvdtcsak nem emlékszek nagyon hogy csináltam de tuti h nem igy
2012. márc. 22. 17:47
 4/7 A kérdező kommentje:
ugy emlékszek mintha rendszerindito dvdre mentem volna csak utána nem tudom mit kéne csinálni
2012. márc. 22. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig így kell. Ha már ketten is mondjuk, igazán elhiheted.
2012. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát kirprobálom akkor
2012. márc. 22. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondják. Fölösleges rendszerindító lemezt írni, ugyanis az oprendszer ISO fájl már eleve tartalmaz egy bootszektort és ez is a CD-re kerül amikor CD képfájlt mentesz lemezre. A te verziód akkor kell, ha te állítod össze azt az ISO lemezt és rakod fel a vinyódról egy ISO-ba. Itt tényleg kell a rendszerindítást is "mellékelni" a lemezre, de egy kész ISO-nál ez eleve bent van...
2012. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!