Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Microsoft...

Mi a véleményetek a Microsoft Windows Vistáról?

Figyelt kérdés

van egy gépem, amiben most XP van.

megpróbáltam windows 7 beletenni, de nem ment... gyenge a gép.

most szeretnék megprobalkozni a vistával.


2012. márc. 25. 11:39
 1/4 anonim válasza:

Nekem volt Vista-m, és a következőket tapasztalhatod majd rajta:

-Ha a géped nem elég erős, akkor erőssen visszahúzza majd a teljesítményét.

-Az előzőnek oka, a stabilitás, mivel nekem 2 és alatt összesen 5-ször fagyott be, pedig nyúztam rendesen.

-Nagyon sok elmegy még teljesítényből a vizuális megjelenítésre

-A windows 7 klasszisokkal jobb

-Mivel a Windows XP re nem gyártanak frissítést, ezért erőssen ajánlott, Windows Vista-ra váltanod, ha akarod ha nem, de muszály lenne, a biztonsági rések miatt.


Naggyából ennyi lenne.

2012. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

csak az az egy gondom van, hogy üzletben nem árulnak már Vistát, és valahonnan meg kéne szereznem... tudnál valami weboldalat ahonnan letölthetem?

2012. márc. 25. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
De azer van pár holy ahol tudsz venni vistát internetes weboldalról rendeltem 4 hónapja . De már csak home basic . busines van . Énmég elcsiptem az utólsó darabok közt levö vista ultimate t lehet hogy valahol találsz
2012. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De inkább mielöt veszel egy eredetit lekéne tölteni egyet a netröl hogy hogy reagál a géped a vistára mielöt rendeltem én is szombathelyen felrakatam egy számitógépszervizbe ha nincs eredeti windows od azok felraknak bármit persze 3500 ft ért
2012. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!