Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemre jött a Smart fortres...

A gépemre jött a Smart fortress 2012 mit csináljak?

Figyelt kérdés
próbáltam telepíteni vírusirtókat de még azt se engedi.
2012. márc. 30. 15:22
1 2
 11/14 pokerb válasza:
Nincs véletlenül Insane felhasználód mert én is így jártam 2 napja és szerintem onnan szedtem össze.
2012. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 SenkixXx válasza:
ÁÁÁÁÁ nekem is ez van most a gépemen,mit csináljak,te hogyan tüntetted el??????????????
2012. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
indításkor tedd csökkentett módba és telepíts fel egy jó vírusírtót( Malwarebytes' Anti-Malware, trojan remover) és ezekkel írtsd le.
2012. ápr. 3. 19:29
 14/14 Eruthalion válasza:

Öhm, mindenképpen egy kémprogi elhárítót, vagy maiware irtót ajánlok, de ha nem bírsz el vele, kézzel is megcsinálhatod...


1 : indítsd a gépedet csökkentett módban


2 : menj a startmenübe, a futtatás részbe írd be, hogy regedit ( itt soha ne turkálj semmit, ha nem tudod, pontosan mit is szeretnél, mert minden itt van benn, ami a windowsodat és az összes programodat működteti, szóval nagyon nagy gubancot lehet csinálni )


3 : a szerkesztés menüben keresőbe írd be : Smart Fortress


Az adott eredményeket töröld ki. ( semmi mást, még véletlenül sem ! ) Nem elég csupán azt, amit elsőre kidob, a keresést addig ismételd, amíg teljesen el nem fogy a keresési eredmény....


5 : indítsd el a Totalcommandert, és a beállításainál pipáld ki a show hidden / sistem file - magyarul : rejtett és rendszerfájlok mutatása, majd okézd le


6 : Keresd ki ezt a mappát : C://documant and settings/all users/applications data... ebben a mappában lesz egy csomó progid mappája, plusz egy olyan, aminek a neve egy baromi hosszú, generált, összevissza karakterláncból áll. Ennek a nevét másold ki, majd töröld mindennel együtt.


7 : Vissza a regeditbe : a keresésbe illeszd be a kimásolt, generált mappa nevét. A kapott eredményeket töröld ki, itt is mindent, amit csak találhatsz...


8 : Újraindítás után minden rendben kell menjen.


9 : Felejtsd el a regedit lehetőségét, nehogy kísértésbe essél, és összezavard a gépedet...

2012. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!