Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letörlöm a MicrosoftNet....

Ha letörlöm a MicrosoftNet. Keretrendszert akkor vmi baja lesz a gépnek?

Figyelt kérdés
hát leakartam tölteni a Minecraftot de nem volt jó és aztmondták hogy töltsem le ezt a keretrendszert és letöltöttem de már fenn volt gépen csak ki kellet javítani de még most sem jó a minecraft és megkérdeztem haverom micsináljak hogy jólegyen aztmondta töröljem a a keretrendszert és újra töltsem le ha letörlöm vmi baja lesz a gépnek? vagy hogy csináljam meg a MINECRAFTOT?:DD

2012. márc. 31. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne kézzel töröld le, szépen kulturáltan uninstaláld.

XP esetén: start menü -> beállítások -> vezérlőpult -> klasszikus nézet -> programok telepítése és törlése -> .net keretrendszert kijelölöd -> eltávolítás.

2012. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet frissíteni kell annak is van csomó verziója, de egymásra épülnek mint az xp nél az sp csomagok.



Szedd le a 2.0 aztán frissítsd 3.5 re.


Nameg jó lenne ha belinkelnéd a hibaüziket is mert lehet nem is ez a baja.

2012. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Minecrafthoz nem a .Net kell, hanem a Java.
2012. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mien Java xd? (pontosabban)?
2012. ápr. 1. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez is egy keretrendszer és a Minecraftot Java-ban írták.

2012. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de amikor először letöltöttem betöltött minden eltűnt utána rámentem ikonra idet meg jelszót beirtam belépés és egyből eltünt na akkor micsináljak?ez még kérdés előtt volt..
2012. ápr. 3. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!