Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik PHP keretrendszert...

Melyik PHP keretrendszert használjátok? Egy ilyen framework-ot, hogyan lehet használni programozás során?

Figyelt kérdés

Bármilyen PHP szerkesztő progiba bele lehet valahogy tenni a framework fájlait és már használhatom is a benne lévő előre gyártott kódokat? Elképzelésem sincs...

(a PHP-hez értek, csak nem ártana mellé egy keretrendszer ismerete is)


2009. aug. 25. 21:11
 1/1 Drone007 ***** válasza:

Én ugyan nem használok keretrendszereket, egy weboldalt szeretek az első karaktertől az utolsóig én magam begépelni (persze vannak saját újrahasznosított scriptjeim), de van néhány igen jó FrameWork, amit ajánlhatok:

Kezdőknek: CakePhp, haladóknak typo3, profiknak Zend Symfony. Ez utóbbiról sok szépet jót hallottam, erősen hajlok rá, hogy belenézzek magam is.

2009. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!