Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék szerezni drivert...

Honnan tudnék szerezni drivert ehez az egérhez?

Figyelt kérdés
Windows- ról Ubuntu- ra váltás előtt állok, azonban, mielőtt váltanék a vezetéknélküli egeremhez szeretnék drivert keresni. Windows 7- nél nem volt ilyesmi gondom mivel ahoz nem kellett drivert felrakni, de gondolom Ubuntu- hoz kell. Honnan tudnám letölteni? Az egerem: [link]
2012. ápr. 1. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, hogy probáltad-e.. de probálj meg felemenni a gyártó honlapjára és ott biztosan találsz :)
2012. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

A gyártó honlapján nincs :( Azért is kérdeztem meg. Esetleg Wine- al használjam a Windows 7- es drivert?

2012. ápr. 1. 18:17
 3/6 lindmayer ***** válasza:

nem az nem fog menni(mármint wine-vel)

tedd be az ubuntu live cd-t és live üzemmódban használd, ha megy akkor nem is kell hozzá driver

nekem a vezeték nélküli egereimet és billentyűzetemet is azonnal felismerte(általában sokkal több hardverszközt ismer fel alapból a linux, mint a windows)

tehát csak próbáld ki live cd-vel és ha ott driver telepítése nélkül működik az egér, akkor nem is kell keresni

2012. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az Ubuntu konkrétan a következő PC- men lesz fent, akkor boot- oláskor telepítsem le vagy ne az Ubuntu- t? Vagy lehet CD- ről boot- olni telepítés nélkül? A mostani PC- nek nem jó a CD/DVD olvasója (újat nem veszek) USB- ről meg nem tud boot- ol :/.
2012. ápr. 2. 01:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy idáig senki nem kezdte el szidni egyik OS- t se! ;)
2012. ápr. 2. 01:08
 6/6 lindmayer ***** válasza:

az ubuntu-t live cd-ként adják ki, ami azt jelenti, hogy igen, cd-ről lehet bootolni, és teljes értékű operációs rendszerként lehet használni, anélkül, hogy a merevlemezedre rátelepítsed

persze, természetesen, amit változtatsz rajta az nem fog elmentődni

egy ideig én is használtam ubuntut, hogy kipróbáljam, és nekem nagyon bejött, csak a játékokat nem tudtam elindítani(lehet hogy az én hibám, de az is lehet hogy, sőt valószínű, hogy jó nehéz amúgy is), de ha te nem játszol, akkor neked tökéletes lesz

2012. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!