Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A merevlemezem két felé van...

A merevlemezem két felé van osztva (C, D meghajtóra) de a C meghajtón nincs elegendő hely. Nem ismertek egy jó programot amivel sokat lehet letakarítani?

Figyelt kérdés
a c meghajtón semmi felesleges dolog nincs ( a tudtommal) csak a windiws-al kapcsolatos dolgok 1-2 progi szoval nincs olyan dolog amit át tudnék könnyedén helyezni a másikra. Én a Ccleanert használok de ezzel csak pár megát lehet letakarítani a merevlemezről. olyan kéne ami 200-300 megát le tud szedni (persze csak felesleges dolgokat)
2009. jún. 16. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a rendszer visszaállítást meg a hibernálást, azzal is lehet helyet csinálni.
2009. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez a hibernálásos dolog elég bonyolultnak tűnik :D a legjobb egy program lenne amit elindítok és pár perc alatt leszed a merevlemezről 100-200-300 megát
2009. jún. 16. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vezérlőpult - Energiagazdálkozási lehetőségek - Hibernálás fül - kiveszed a pipát, és annyi helyet kapsz, amennyi RAM van a gépedben. Már ha be volt kapcsolva. Olyan program szerintem nincs, ami a CCleaner után leszedne több száz megát.
2009. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ezzel a hibernálással nem lesz vmi baj ? ettől hogy lesz több hely a gépen?
2009. jún. 16. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hibernáláskor a RAM tartalmát kiírja a gép a C meghajtóra. Ha nem használod kikapcsolod, és felszabadul a hely. Nem lesz baj, nyugodtan kikapcsolhatod!
2009. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ceri ***** válasza:
100%
Ha van elég RAM-od vedd lejjebb a virtuális memóriát.
2009. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nagyon értesz hozzá, akkor ezt ne csináld. Én a system volume information mappából szoktam letörölni felesleges cuccokat (fájlkereső indexei + rendszer-visszaállítási pontok). RP00, RP01, RP02, stb. mappák vannak benne. Az uccsó kettő kivételével a többit nyugodtan leszedheted, am meg megnézed az uccso módosítás dátumát, és ha régi, törölheted.


üdv.

2009. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!