Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettem a játékot és...

Telepítettem a játékot és eltűntek a képek! Hogy hozhatom vissza őket?

Figyelt kérdés

Segítsetek! Telepítettem a Divatsuli játékot, először nem indult aztán igen.

Van egy mappám, amibe a nyuszijaim vannak, és volt kb. 5 mappa benne, azok nincsenek ott. Csak azok a képek vannak ebben a mappa1-ben, amik nem voltak újabb mappákban.

Hogyan hozhatom vissza a képeket? Nagyon fontosak számomra! Segítsetek! :'( :'( :'(


2012. ápr. 7. 20:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem a tárhelyemet, oda minden képet föltöltöttem ami szükséges nekem most. Szóval megvan a többsége a képeimnek.


De azért nagyon nagyon örülnék neki, ha esetleg mappástul vissza tudnám helyezni a képeket! Ha valaki tud segíteni kérem szépen írja le! Akármilyen segítségre kíváncsi lennék! :'(

2012. ápr. 7. 20:23
 2/9 anonim ***** válasza:

pontosan milyen operációs rendszer van a gépeden?


a törölt fájlokat (ha itt arról van szó) vissza lehet állítani ha nincsenek felülírva, de kell hozz olyan program

nem ismersz valakit aki jobban ért a gépekhez és tud neked segíteni megkeresni a képeket, már úgy hogy átmegy hozzád?


emlékszel még az elveszett képek, mappák neveire?

ellenőrzésképpen rákereshetnél a beépített fájlkeresővel

Start menü -> Keresés

2012. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Windows XP-m van.

Rákerestem a mappák neveire de nem talált semmit a kereső.

Ilyen ismerősöm pedig nincs. :|

2012. ápr. 7. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
angollal hogy állsz?
2012. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fehér Szakáll: Melyik programra gondolsz?

Ha a lomtárból üríti, az nem eltűnik?

2012. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem az nem eltűnik :P


a _hivatkozás_ tűnik el, viszont vannak programok amik végignézik a merevlemezt és felismerik a még ott lévő fájlokat amik nem lettek felülírva időközben más adattal

ezek még visszaállíthatóak, akkor is ha a lomtárból is törölve lettek


olvasnivaló, DE NE KÍSÉRLETEZZ ha nem értesz hozzá...

illetve ha van mindenről biztonsági mentés akkor lehet próbálkozni, ha a saját géped és nem lesz mérges valamelyik rokon ha el lesz rontva :)

[link]

2012. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Angolul nagyon keveset tudok.

Saját gépem, de ehhez inkább nem nyúlok hozzá, pedig szeretem a veszélyeket.. De visszaszereztem a tárhelyről a szeretett képeimet :P

2012. ápr. 7. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor jó

mindenesetre ha lehet mentsd el minden fontos dolgodat bizonyos időközönként cd/dvd-re vagy külön erre a célra szolgáló merevlemezre, sok fejfájástól megkímélhet :)

2012. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az lesz :D
2012. ápr. 7. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!