Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » COD 4 multizási akadályokba...

COD 4 multizási akadályokba ütköztem. Bővebben lent. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Cod 4et felrakom, crackelem, felrakom az 1.6, 1.7 patchet , frissítem pb-t és amikor belépnék szerókra kiírja h másik 1.7es patchet használ. Megpróbáltam többszőr újratelepíteni és mindig máshonnan leszedett patcheket használni. Olyan patcheket amik másoknál jók.. A Win 7 is ma lett újratelepítve..

2012. ápr. 9. 19:23
 1/3 anonim válasza:
installáld ujra a jázékot nem muszáj fel krekkelni (alapból behozza a szervereket attól függ meiket töltötted le) enyi az egész (köztudott a patch ki lővi a cracket ;))
2012. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én tudom mi a baja

Annyi hogy mikor fölrakod nem az 1.6 és 1.7 patcht kell hanem 1.4 1.5 1.6 1.7 patcheket

remélem menni fog :)

2012. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már jó. :-) És a második kommentelőnek üzenem, h elvileg elég az 1.6al kezdeni, mert abban benne vannak az 1.4 és 1.5 patchek "tartalma" is.
2012. ápr. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!