Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűntek az ecseteim a Photosh...

Eltűntek az ecseteim a Photoshopból. Miért?

Figyelt kérdés
Tegnap felvettem kb. 30 ecsetet, és mára mind eltűnt. 2, amit vasárnap vagy szombaton vettem fel, megvan. A többi miért nem?
2012. ápr. 11. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert az egyik ecsetkészletet mentetted, a másikat nem. Vagy az első készlet helyére betöltötted a másodikat és mindaddig meglesz mig be nem teszel egy másikat (mondjuk egy harmadik készletet) ps az utolsó beállitással indul - ha külön nem kéred másként - pl azt az ecsetkészletet tölti be amivel elötte bezártad.

Ha ez az első készlet lenne akkor azt töltögetné vissza.

2012. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De régebben is volt a gépemen Photoshop, ugyanez a CS3. Akkor is volt sok ecset benne és sosem mentettem el őket, mégis megvoltak. És akkor este is csináltam újakat, nem mentettem, és mégis megvannak. Hogy is van ez?
2012. ápr. 13. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom csoda történt.


Az ecsetkészlet az egy fájl, adott kiterjesztéssel a ps/ecsetkészlethez társitva. Ha ez ott figyel a merevlemezeden akkor betallózod a fájlt és megvan.

Ha nincs meg a fájl mert törölted akkor nincs ecsetkészlet.

Alapértelmezettként egy adott mappában keresi ps az ecsetkészletet, de te innen továbbléphetsz bárhová a merevlemezeden, ez már a te dolgod.

És még készithetsz újakat is, variálhatod a meglévő ecsetkészletek tartalmát egy favorit ecsetkészletté amit oda mentesz ahová akarsz - ajánlott az alapértelmezett útvonal, mert ps itt keresi elsőként.

2012. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aha, értem.

És mégis hogy tudom menteni?

Mert a tegnapi sincs meg, akárhol keresem.

2012. ápr. 15. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!