Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megfelelnek-e ezek a laptopok...

Megfelelnek-e ezek a laptopok a Sims3 gépigényének?

Figyelt kérdés

Most akarok új laptopot venni, de olyat amin probléma nélkül futna majd a Sims3. Nem nagyon értek hozzá. A Sim3 gépigénye ez:

- Processzor: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+

- Memória: 1.5 GB

- Grafikus kártya: GeForce Go 6200 / Radeon mobile 9600

- Grafikus Ram: 128 MB


Ezt a 3 laptopot néztem ki:

[link]


[link]


[link]


Ezek közül valamelyik megfelel? Vagy ha több is, akkor melyiket ajánlanátok?


2009. jún. 18. 21:23
 1/9 A kérdező kommentje:

+ ez is lenne:

[link]

2009. jún. 18. 21:32
 2/9 anonim ***** válasza:
[link] itt nézd meg
2009. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
őőő. lehet ,hogy én vagyok a hülye, de ott nem találom a sims3-at a játékok között, és ott nem csak azt a gépet nézi amit éppen most használok?
2009. jún. 18. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
he? amúgy én 2 napja töltöm a sims 3-at és még csak 23.4%-nál tart :S
2009. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jók ezek a gépek is amiket linkeltél, viszont személy szerint azt ajánlom, hogy olyat vegyél amiben különálló vga van, vagyis nem integrált videókártyásat hanem amiben minimum geforce kártya van (és legalább már 256 mb).Nagyon jók azok a vidi kártyák amelyekben integrált kártya van (intel gma 4500)de ezek megosztott memóriásak, és egy külön kártyásból többet tudsz kihozni. A legfontosabb végülis, hogy a gépben a processzor "már" kétmagos legyen, legalább 2 giga ram (melyet még lehet bővíteni is), a vinyó is legyen minimum 160 gigás, és a videókártya is legyen min 256 mb.

Remélem tudtam segíteni, valamennyit.

2009. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
huhh. köszönöm szépen:)
2009. szept. 5. 00:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Intel GMA 4500MHD grafikus kártyám van és játszottam a Sims 3-mal nagyon alacsony részletesség mellett és még így is gyakran akadozott a játék.
2009. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sajna azon nem fog futni:s a videókari lehet integrált de ahoz elég komoly kell!:S jah minimum 2 mag és 2 giga ram ddr2 minimum! a tesóm laptopjában amd turion tl 65 2magos proci, 2gc ddrII rm és feaforce 7000 vín de csak minimumon ft el! érdemesebb játékra asztali gépet veni 90 ből ojant összeraksz h jó!persze monitor nélül:) vagy vegyél gamer laptopot 200k felett vannak! remélem segíthetem:)
2009. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. szept. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!