Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kitoroltem az osszes yahoo...

Kitoroltem az osszes yahoo beszelgetesemet. Megis az asszony megtudja nezni oket. Hol tud visszanezni mindent amit kitoroltem a mailbol es a messengerbol is. Kikell torolnom minnel elobb. megoldas?

Figyelt kérdés
A jelszavamat megvaltoztattam de meg is azt szeretnem h ujra megadom es megmondom.hogy na csak ugyesen ugysem talalsz semmit. de foggalmam sincs, h hova mentheti meg a 2 evvel ezelottieket is megnezte. eszmeletlen. Help me please
2012. ápr. 17. 23:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
95%
Ezek szerint ő jobban ért a számítógépekhez mint te, meg mint én, nekem fogalmam sincs..
2012. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Állitólag a szgép ezeket autómatikusan menti egy fájlba.Én igy hallottam.
2012. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hu de rohadtul igazad van elso kommentelo :D amugymeg nem a felesegem es 2 eve egyutt vagyunk,sosem csaltam meg, csak van 1-2 kinos beszelgetes...
2012. ápr. 17. 23:38
 4/17 anonim válasza:
jó:DDennek örülök. akkor írd át oda, csak az "asszony'-t hagyd ki belőle:Dmeg fogják úgy is érteni:DD
2012. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
van egy log file az összes beszélgetéssel. azt is törölnöd kéne fizikailag,aztán a lomtárból is törölni
2012. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
90%
van a C meghajtón egy olyan, hogy felhasználók, ott ha több lehetőség van, akkor azt keresd meg, amilyen névre "keresztelted" a gépedet
2012. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

véletlen entereztem :S


szóval: keresd meg azt a mappát, ami a gép nevén van, abban a mappában van olyan, hogy dokumentumok, azon belül beérkezett fájlok. Ha jól emlékszem, akkor ide menti, de ha nem, akkor is a dok. mappán belül valahova



esetleg írd be a keresőbe annak a nck-nevét, akivel beszéltél és lementette a gép, ha kidobja, akkor jobb klikk--> mutatás mappában, és már meg is van a mappa, ahova ment mindent

2012. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a chat rendszeren belül a beállításoknál ott kell lennie hogy kér-e mentést a beszélgetésekről, és nyilván ott van hogy hová menti ezeket a dolgokat. oda rámész kitörlöd.ennyi.Meg eszközök, előzmények törlése, ha nagyon kell...akkor nem is látja miket nézegettél aznap
2012. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2 évvel ezelőttit? Már esedékes lenne újrarakni a gépet. Akkor a te problémád is megoldódna.
2012. ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Csinálhatsz te akármit, ha az asszonypajtás pár perc utánafigyelés után, ügyeskedve felrakott egy keylogger-t. :D

Hogy érthető legyen:


A Keylogger naplózza az összes billentyűleütést, és elment minden, a vágólapra helyezett szöveget. A megadott időközönként elmentett képernyőfelvételeknek köszönhetően, Ön a számítógépe használatának teljes képes történelmét kapja. A Refog Keylogger képes a legtöbb azonnali üzenetküldő programban kapott és elküldött információk rögzítésére, naplózza a családtagok által meglátogatott honlapokat és hálózati helyeket, és a számítógépen futtatott alkalmazásokat.

Jelszavas kémprogi, ami időközönként mindenedről küld egy e-mailt az asszonykának...

2012. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!