Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most raktam fel először AVG...

Carmike10 kérdése:

Most raktam fel először AVG Internet Security 2012 vírusírtót. Jelszóval megerősítettem frissítettem. Találtam benne ien PC Analyzer (pc tuneup) ot és azt nemtudom hogy én ezt telepítsem a vírusírtó mellé vagy ne?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a PC Analyzer fizetős, ha telepíted, lefuttatod,/ azt hiszem egyszeri kipróbálásra ingyenes/ de aztán kéri, hogy vedd meg. Tudom, mert nekem is AVG van a gépen, és mivel használok más karbantartót, inkább mellőztem.
2012. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szóval akk azt nem szükséges felrakni? (van hozzá eredeti licence kulcsom)

feltudom rakni csak érdemes e?

2012. ápr. 19. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha úgy gondolod, telepítsd, bizonyára remek program,/4 éve használom az AVG-t, fizetőset, most hosszabbítottam meg 2 évre. Már nem emlékszem pontosan, de mikor kipróbáltam, olyan + 20 euróval került volna többe a vírusirtó. Mint említettem, van a gépemen Ashampoo WInOptimizer karbantartó,és meg vagyok vele elégedve. Tehát én fölöslegesnek tartottam letölteni. Nem akarlak befolyásolni, egy próbát megér, aztán eldöntöd, hogyan tovább. szia
2012. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keveset is írtam, 28 euro a pc tuneap:)
2012. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akk nem rakom fel mert az advanced system care 5 öt használom :D
2012. ápr. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!