Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltettem a windows7-et, és...

Feltettem a windows7-et, és nem működik rajta a hang! Utánaolvastam, és megtaláltam egy olyat, hogy "sound blaster pci 128 Driver win.7" Ezt kell letölteni, és feltenni, meg is találtam egy verziót, de nem működik semi valami segítség?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 21:37
 1/6 Baranyai Péter ***** válasza:
Valószínűleg az alaplapod hang software-t nem telepítette az Windows 7. Ilyenkor menj fel az alaplapod gyártójának a honlapjára, és töltsd le a megfelelőt.
2012. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát megmondom őszintén, hogy nem értek hozzá.. kifejtenéd bővebben? lécci
2012. ápr. 19. 22:14
 3/6 gepzene ***** válasza:

1. Meg kell tudnod az alaplap pontos típusát (everest megmondja)

2. A gyártótól kell letöltened drivert hozzá. Chipset driver néven fut többnyire.

3. Felrakni, újraindítani.


Ha pont nincs hang még, akkor ugyanez alaplap helyett hangkártya szót használva.:)

2012. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Baranyai Péter ***** válasza:
Pontosan. De ha nem sikerül akkor csak szólj. :)
2012. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és honnan tudom meg az alaplapomnak a típusát? mert rajta nem találom!
2012. ápr. 20. 13:09
 6/6 Baranyai Péter ***** válasza:
Az előttem hozzászóló leírta. Tedd fel valamelyik Everestet. Még többet is fogsz találni, mint amire szükséged lesz. Alaplap cím alatt találod majd meg.
2012. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!