Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy teljesen új gépet...

Ha egy teljesen új gépet szerelek össze (új alaplap, processzor stb. ), akkor mik a szükséges telepítések?

Figyelt kérdés
A biost fel kell rakni, vagy frissítés szükséges a működéshez? Az alaplaphoz tartozó drivereket is fel kell rakni utána gondolom.
2012. jan. 23. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Alaplap meg videokártya. De adnak cd-t azon minden fennt van. onnan esetleg a vírusirtót nem érdemes felrakni.
2012. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a biossal mi a helyzet? Először fel kell telepíteni, vagy az már rajta van és frissíteni kell?
2012. jan. 23. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Biost akkor kell telepíteni ha rajta van a CD-n.
2012. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jenci ***** válasza:

Hogy mi van???BIOS-t telepíteni???


Ne mondj már ilyeneket,mert még valaki elhiszi.A BIOS egy chip,ami az alaplap tartozéka.Benne van.Nem kell telepíteni.Max frissíteni szokták,ha muszáj!

2012. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Nehéz amúgy telepíteni vagy frissíteni? Csak azért kérdezem, mert egy MSI 990XA-GD55-ről van szó és a neten nem nagyon találtam semmit arról, hogy hogy kellene felrakni vagy frissíteni.
2012. jan. 23. 22:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja értem, legalább tanultam valamit.:D És frissíteni bonyolult?
2012. jan. 23. 22:58
 7/9 Jenci ***** válasza:
Nem bonyolult dolog,de ha nincs probléma,akkor nem kell piszkálni.Amúgy is,ha most fogod megvenni az alaplapod,akkor fel van frissítve kellőképpen.
2012. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biost ne piszkáld! Csak a hardverekhez kapott cd-n lévő illesztő szoftvereket telepítsd. Max netről letöltöd a legfrissebb illesztőket.
2012. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értettem, köszönöm a válaszokat!:)
2012. jan. 23. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!