Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a netről egy pdf...

Letöltöttem a netről egy pdf fájl-t és ha kijelölöm nem enged másolni. Ezt hogy tudnám meg szüntetni, hogy tudjam a szöveget másolni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

ha szerkesztés ellen, jelszóval van védve, akkor nem fogja engedni a másolást!

így megtudod nézni a védettség módját:

[link]


két megoldás jöhet számításba:

ha nyomtatás ellen nincs védve, kinyomtatod, 600 dpi-vel bescanner-ed és egy OCR programmal (pl. ABBYY FineReader) átkonvertálod szerkeszthető Word doc.-ba

Ha nyomtatás ellen is védve van, egy képernyő-kép mentő programmal (pl. FSCapture)képként mented el, majd az OCR progival (pl. PDF-Tools) konvertálod Word, szerkeszthető formátumba.

2012. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha csak 1-2 oldalról van szó megcsinálom, ha megadod a PDF fájl, NET-ről letölthető hivatkozását...

a kész anyagot, (pdf vagy Word) visszatöltöm egy fájlmegosztóra és a linkjét privátban elküldöm neked.

2012. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de, esetleg elmentheted a gépedre a letöltött PDF anyagot, az Eszköztáron a "floppy lemezre" klikkelve!
2012. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! Inkább elküldeném a likneket mert nem tudom hogy kell úgy át konvertálni ahogy mondtad. pár pillanat és feltöltöm datára és elküldöm a linkeket
2012. ápr. 24. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:

ment, egy csomagolt Zip fájlban, az összes szerkeszthető anyag, Word /doc.fájlkiterjesztéssel/

(link privátban!)

ha nem jó, jelezd!

2012. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!