Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows7 mennyit igényel a...

A windows7 mennyit igényel a RAM-ból?

Figyelt kérdés

Nekem csak 2 GB RAM-om van a 3 éves gépemben. Ennyi elég lesz az op.rendszerre és minden másra?


Azt hiszem 2x1 van benne. Az számít, hogy egyben 2 giga vagy 2x1?



2012. ápr. 24. 23:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

tomcsikaaaaa


VGA alaplapi vagy laposod van :))

2012. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
1GB elég neki, de javasolt a kettő. ami még fontos x64-el jobban jársz, kicsit gyorsabb meg ilyesmi.... mostanában arra gyúrnak a microfosék....
2012. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Most xp-n így néz ki a cpu-m: [link]


Meg van nyitva pár chrome és firefox lap. És már 100%-on van. Ha a windows7 többet eszik, akkor érdemes a gépemre feltenni? Szeretnék win7-et, de ha nagyon lelassítja, akkor maradok az xp-nél.

2012. ápr. 28. 14:21
 14/16 anonim ***** válasza:

csak nekem nem mond semmit az a piros grafikon ott alul?

egyébként pár weblaptól ha ilyen akkor mindenképp ráfér egy reinstall, még ha nem windows 7 akkor is

(meg egy virus scan)

2012. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen, már 3 éve nem volt újrarakva. Pont azért szeretném megcsinálni. De ha már úgyis meg kell, akkor gondoltam miért ne legyen az újabb változat.


Az a baj, hogy én nem értek ehhez a grafikonhoz. Azért is tettem ide, hátha valaki tud segíteni az értelmezésében. Azt viszont látom, hogy a dual procim 100%-on pörög az xp-n. És valakitől azt hallottam, hogy az kevesebbet igényel, mint a win7. Ezért kezdtem el félni, hogy bírja-e majd a gépem az új op-rendszert. Szerintetek? Én tényleg nem értek hozzá sajnos.


Amúgy a gépem leírását már előzőleg belinkeltem.


Ha volnátok olyan szívesek, és még ennek a plusz infónak a tudatában is segítenétek, megköszönném. :)

2012. ápr. 28. 15:10
 16/16 gepzene ***** válasza:

Ubuntu vagy OpenSuse volt már a gépeden? Amire használod, arra tán jobb is, kivétel word. Ha LibreOffice beválik, akkor jó kör lenne linuxon szaporítani a taszkokat. Kedvcsinálóképpen:

[link]

2012. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!