Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan "kémprogram"...

Létezik olyan "kémprogram" amivel látom a másik gép monitorán mi történik éppen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 02:31
1 2
 11/15 lindmayer ***** válasza:
amúgy meg ha jól rémlik a team viewernél be lehet állítani, hogy ne adjon figyelmeztetést...
2012. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy kipróbálásra kerül..... Ennél a windows-os távoli asztalnál meg lehet oldani hogy kapcsolódásnál ne léptesse ki azt akire rácsatlakozok?
2012. máj. 3. 19:29
 13/15 Pj0tr ***** válasza:

Informatikát tanítasz? Akkor kérlek mondj fel.

Ha belépsz távasztallal és a windows azon verziója támogatja is a töb felhasználót, te egy külön session-t kapsz saját asztallal stb. Nem azt fogod látni, hogy ő mit csinál.

2012. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem tanítok informatikát, csak engedélyezve van a géphasználat is.

Mindenesetre nem kritikára voltam kíváncsi hanem megoldásokra...

2012. máj. 10. 21:11
 15/15 anonim válasza:

Ha LEGÁLIS megoldást keresel, és LEGÁLIS hogy lásd mi történik, azaz pl. tanár az informatika órán arra kíváncsi, hogy minden úgy megy-e ahogyan annak kell, esetleg távolról akar segítséget nyújtani, akkor szerintem a VNC a megoldás, windows, linux, mac ...


A REAL Vnc-ben csak a fizetős tud olyat, hogy nem jelzi még ikon sem a jobb alsó sarokban, amikor kapcsolódik valaki. De az UltraVNC alapból tud ilyet -- én ezt javaslom, lehet "read only" sessiont is engedélyezni, és "full access"-t is.

2014. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!