Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a csöves...

Miért nem indul el a csöves win7 alatt a counter strike 1.6 om? Kell állítani valami kompatibilitási lekvárt?

Figyelt kérdés
Már kezdem leszopni magam h nem tok cszni most frissitettem mindent a gépbe örültem a fejemnek h lesz végre fps dögivel, erre elsem indúl ezen a teherbekurt oprendszeren az 1.6

2012. ápr. 27. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Counter-Strike 1.6 in Windows 7 [Read in the description]

http://www.youtube.com/watch?v=NPRbt5HMmiI


Ezt próbáld meg.

Ha nem sikerül, akkor szopás van!

2012. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meglesem :)
2012. ápr. 27. 11:48
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak annyi para van h nem ugyanaz a win7 a gépemen mint a videóban, ebből kifolyólag az enyém magyar és

nem tom hogy mik azok a fülek amit ez előszedett... :S

2012. ápr. 27. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobbklikk>tulajdonságok>kompatibilitás>beállítod XP sp2-re.
2012. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csiß ***** válasza:
csöves win 7 alatt cs 1.6? xD nyeheheh..melyik is a csöves?
2012. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hüha... angolul van... Akkor hagyatkozz a szemeidre.


A fülek ugyan ott vannak, és a lenyíló ablakban is ugyan ott vannak a parancsok.

2012. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam azt irja file missing or damage (-1)


és még mindíg a win7 a csöves, a cs mindig is az fps koronázatlan királya marad :) 7éve tolom sehol nem volt még ez a szar oprendszer mikor már 1.5-el toltam :D

2012. ápr. 27. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:

tört cséd van, vga drivert fel kell rakni


Indítsd el a hl.exe-ét állítsd át a felbontást meg a színmélységet a legfontosabb a OpenGL-ben fusson és utána gond nélkül elindul a játék nem kell semmi kompatibilitást állítani.....

2012. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, az a tény a kérdéseben h nem indúl el, számomra azt sugallja h nem is tudok bemenni az opciókba... de ezek szerint csak én vagyok így :D
2012. máj. 13. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!