Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez lehet probléma? (lent a többi)

Ez lehet probléma? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Acer emachines e732z laptopom van már másfél éve, egy ismerősöm telepítette rá a windows xp-t. a wifi nem működött rajta(fn+f3-ra semmit nem reagál) ez nem is érdekelt, viszont sikerült letöltenem a sims3at és ekkor derült ki hogy a videokártyával is probléma van. Egy honlapon olvastam, hogy ezen a laptopon a win 7 működik, más nem. Ha egy hozzáértő újratelepítené a gépemet, akkor már működni fog rajta minden?
2012. ápr. 29. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltehetően igen, de egyes összetevőket talán így is külön telepíteni kell.
2012. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Wifihez, videokártyához kell mást külön telepíteni?
2012. ápr. 29. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincsen hogy csak a Win7 működik és más nem... Maximum problémásabb a drivereket összevadászni de nem lehetetlen. Én is raktam már laptopra XP-t mert gyárilag Win7 volt rajta, viszont 1 giga rammal az halott dolog. Összeguberáltam netről ami kellett és azóta is használja a tulaj a gépet.

[link] itt még a wifihez is van driver. És ez csak az első oldal amit a gugli talált. Javaslom olyan telepítse újra a gépedet aki tényleg ért is hozzá és nem csak telepít és kattintgat.

2012. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt az oldalt már én is megtaláltam, csak az Atheros,Broadcom és Intel közül nem tudtam melyiket kell letöltenem.


Az Intel(R) HD Graphics kártyámnak meg konkrétan ez a baja:A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)

Újratelepítettem, de ugyanez a helyzet

2012. ápr. 29. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Rakj fel egy everestet [link] és ott nézd meg milyen hardvered van pontosan, és akkor ahhoz lehet keresni drivert.

Ha nem akarsz nagyon bajlódni ilyennel, tölsd le a Driver Genius-t ami keresnek neked megfelelő drivert és nincs gond. Néha én is ezt használom ha hoznak nekem olyan gépet amihez se lemez se semmi és régebbi gép.

2012. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

videókártyához innen kerestess vele drivert


[link]

2012. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!