Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most erre ilyenkor mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre ilyenkor mit lehet mondani? (análszex probléma)

Figyelt kérdés

Barátommal majdnem egy éve járunk, nagyon jól megvagyunk. Legjobb kapcsolatom ami eddig volt, komolyan, szerelemmel, mindennel...

Egy a bajom, hogy ő análszex mániás. Imádja, meg mindent, ami ezzel kapcsolatos, teljesen megőrül a gondolatától is.

Én előtte sose próbáltam, vele meg nem voltak nagy élményeim, bár az égvilágon mindent megtettünk, hogy jobb legyen, mindenféle varázs kenceficét használva, amitől így-úgy jobb lesz, pózok, módok, stb, de annyit sikerült elérni, hogy maximum nem fáj, egyébként sz.ar.

Szóba került, hogy ilyenkor mi van, én mondtam, hogy engem nem izgat, nem akarom, hogy máshova menjen, mert "otthon nem kapja meg amit akar" c. slágertéma (mert őszintén szólva nem hiszek benne, hogyha valaki ennyire akar valamit, akkor arról lemond, sokszoros példa erre a környezetem férfinépe, akik kisebb vágyak hiányából is léptek már félre) de hogy neki ez meg nem jó, hogyha nekem nem jó, és olyan teljesen közömbösen oda vetette, hogy még az is egyszerűbb lenne, ha elmenne kvákhoz análszexért. Erre megijedtem, meg lehordtam, hogy hogy mondhat ilyet, ő meg nyugodtan válaszolt, hogy úgyse fog megcsalni, vagy ha igen, nem tudom meg... meg ilyen cukkolások.

Szerintem viccelt, legalábbis szeret heccelni, mert ilyenekre ugrom, és azon mindig nevetgél, hogy milyen vicces ahogy mérgelődök (...) de elgondolkoztatott, hogy most komolyan szembesítve vagyok egy kimondatlan ultimátummal, hogy vagy tovább fogösszeszorítva elviselem az análszexeket vagy mondjak le róla?

Kicsit hervasztó... szerintetek mi az a határ amit még egy (nagyon jól működő) párkapcsolatért el lehet viselni?

20L


2011. aug. 25. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Csak akkor engedj meg valamit, ha valóban kedved van hozzá.

De nem egészen értem: egyáltalán nem jó vele a szex?

2011. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:

azt a határt már rég átlépted. szánalom, csak azért hagyni magad s*ggbedugni, hogy nehogy elhagyjon ez a látens homokos barom.


sztem lapát, ne hagyd magad zsarolni (mert ez "különben krvához megyek" tipikusan az. erre a helyes válasz "indulhatsz, vissza se gyere")

2011. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A szex kvajó, annyi, hogy ő imádja az anált. Második kissé nyersen fogalmazott, de kb ugyanez a problémám nekem is.
2011. aug. 25. 23:24
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég nehéz kérdés.Ha nem fáj és neki tényleg örömet okoz akkor miért ne?Ez egy áldozat egy ajándék a szerelmetek oltárán.Ezzel mutatod meg,hogy mennyire szereted.Ha szeretsz neki örömet okozni.Nálunk is ez volt a helyzet de egy idő után ahogy sikerült finomra hangolni a technikánkat a kedvesem is egyre jobban belejött és igényli is nem csak elviseli.Tanácsolom a hosszabb előjátékot az egyszerre történő finom kézimunkát mindkét bejáraton át a gát intenzívebb izgatásával.Ez egy hosszabb folyamat míg megtanulod szeretni.Persze fejben dől el az egész,hogy akarod -e szeretni...érte. 36/F
2011. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, amúgy se jó vele a szex. Szóval, azt gondolom, a pasid nagyon önző szex terén. Popószexel kapcsolatban voltam olyan helyzetben mint te, úgyhogy megértelek. Mi végül is szakítottunk, mielőtt sor kerülhetett volna rá. A különbség az volt, hogy fantasztikus volt vele az ágyban, és utólag talán kicsit bánom.

Én azt csinálnám a helyedben, hogy elsősorban érjétek el, hogy neked is jó legyen. Szánjatok a szexre legalább egy órát, legyen jó hosszú az előjáták, és legyen szíves, elégítsen ki téged! (ujjal és a szájával).

Ha a szexben akkora örömödet leled, hogy tényleg eljutsz az orgazmusig, és már azt sem tudod, ki vagy - csak azt hogy NŐ- , és ha ezt több alkalommal is tudjátok produkálni, na, akkor engedhetsz. De lehet, hogy addigra már te is akarni fogod.

Ha a pasid erre nem képes, akkor 20 évesen el kell azon gondolkodnod, hogy megéri-e a fiatal éveidet egy fatökűre áldozni.

2011. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ha szeretne, nem kérné tőled, hogy az egészséged áldozd be, azért mert neki jó, más hogy is lehet jó nemcsak így.

Szerintem a pasid nem szeret téged, vagyis lehet szeret,de az análszexet még jobban, nem tudom érdemes-e ilyennel együtt maradni, de te tudod...

Kérdezd meg neki hogy tetszene ha a fenekébe dugdosnál dolgokat.

2011. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, amíg írtam, addig jelent meg, hogy okés a szex. Akkor bocs a válaszért. De azt fenntartom, hogy a popószex csak orgazmus után jöhet.
2011. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Én sem pártolom a popót. Kínálkozott sokszor, és érdekelne, de mikor tényleg csak köpnöm kellett volna egyet sem éreztem, hogy szeretnék többet, mint, hogy hideg legyen amikor markolom a popsit. Tényleg ködös ez aza anál - homo téma. Punci. És ennyi.
2011. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy válaszoljak valamit a kérdésre is... :D Nem tudom milyen érzés lehet, de megalázóbb dolog még a katéter se volt annál, mint mikor a gyerekkoromban kúpot nyomott fel a doki. Kiharcoltam, hogy legközelebb szuriban kérem. Szóval ha már ennyire feldobod magad neki és még cukkol is, akkor a markában vagy. Nézz magadba, 5évvel ezelőtt ezt akartad-e mondjuk. pl. 23 F(aszi)
2011. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire "ért" az análhoz, de attól még, hogy neki mániája nem biztos, hogy jól is csinálja. Sok pasi csak azt hiszi, hogy jó az ágyban közben meg nagyon béna. Lehet, hogy a sima szexben jó, de attól még nem jelenti azt, hogy az anál is jól megy neki.

Másrészt meg egy pocs. Főleg, hogy ha ilyen fassággal fenyegetőzik, hogy elmegy qrvázni. És hidd el az ilyen előbb-utóbb meg is teszi.

Nem minden pasi undorodik a qrváktól ahogy én. Sok pocs még büszke is rá, hogy már qrvázott.


Én a helyedben lelépnék, mert csak kihasznál téged és nem vagy egyenrangú fél a kapcsolatban.

32F

2011. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!