Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A crackelt win7 tényleg le...

Bencze:P kérdése:

A crackelt win7 tényleg le tud tiltani vagy ilyesmi? Töbi lent

Figyelt kérdés
Vetem egy komolyabb gépet és ismerősöm szeirint win7-et tegyek rá de apám ismerőse meg azt ,hogy ne,mert ha crackelt vagy már egyszer fel lett telepítve egy gépre és használják akkor letilt "programfrissítéskor" és meghal a windows (mert elvileg ilyen biztonsági rendszer van benne) kinek mi a véleménye?? Win7-et tegyek vagy XP-t?? O.o

2012. máj. 4. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Win7-et.

Az ismerősöd vagy paranoiás, vagy valami baromságot hallott.

Nekem sem eredeti a Win7, 2011. augusztusban volt telepítve.

2012. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azért, mert az emberek annyira bénák, hogy vagy automatikus frissítés, vagy semmi


esetleg nem kellene kiválasztani a Windows Genuine Advantage frissítést, mondjuk például esetleg.. -.-

2012. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen letilt de van egy olyan cucc hogy frissitések keresése egy piros pajzs ami a nem keres és nem telepít és megy :S
2012. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rakd fel és ne frissítsd, ennyi. Nekem egy gyári "pár hét múlva lejár" windows-t tettek a gépemre, csak a "pár hét múlva lejár" kb 3 óra volt a bekapcsolástól számítva, így feltettem egy loadert, frissítéseket kikapcs és megy frankón.
2012. máj. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,de szerintem XP-t rakok rá :S :S apám már ezért is lebaszott hogy hogy merek kérdőrevonni egy informatikust-.-" de szivemszerint win7menne rá
2012. máj. 5. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:

"apám már ezért is lebaszott hogy hogy merek kérdőrevonni egy informatikust"


na most ezzel az a baj, hogy 2 informatikus is gondolhat kétfélét, meg informatikusok között is van különbség, nem ugyanazt fogja mondani egy hálózati rendszergazda, meg egy programtervező informatikus


ha egy komolyabb gépet vennék most, kb. esélye nem lenne az xpnek, hogy felrakjam

kérdezze már meg apukád azt az ismerősödet, hogy miért ajánlgat a vadiúj gépedre egy 10 éves operációs rendszert, az én gépem 2 éves, de xp driver nem is létezik rá jóformán


nyugodtan megmutathatod neki, mit írtam, nem vele akarok vitatkozni, csak esetleg elolvashatja, mivel a te véleményed teljesen helytálló, miszerint az újat akarod rakni, egyáltalán nem hülyeség

2012. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!