Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Létezik olyan szoftver Windows...

Létezik olyan szoftver Windows Vista alá, amivel az összes létező beállítás módosíthatóságát le tudom tiltani?

Figyelt kérdés
Nem csak azt szeretném, hogy egy egyszerű userként ne tudjon programokat telepíteni és rendszerszintű változtatásokat eszközölni az illető, hanem azt is le szeretném tiltani, hogy akárcsak a hátteret vagy az egérmutató gyorsaságát meg tudja változtatni. Azt akarom, hogy én beállítok egy rendszert és az úgy menjen ahogy van... van erre valami megoldás?
2009. okt. 19. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is csinálj vendégfiókot, ha más is használja a gépet. Sajnos a Vistában még nem nézegettem a házirendet, anno az XP-ben is mindent agyon leheett tiltani(itt ha jól tudom a gepedit.msc-t kellett beírni a futtatásba).
2009. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!