Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Call of duty 4 Windows 7-en...

A Call of duty 4 Windows 7-en nagyon rosszul megy még a legalacsonyabb beállításokon is de XP-n szépen HD-ban ment segítség, hogy kell megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
a windows 7 egy kis erőt elszed a gépből na akkor Game Booster én is azt használom Battlefield 3 nál ;)
2012. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rakj fel egy videokari drivert


semmit nem vesz el, hacsak nem 20 éves a géped

2012. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez az én gépem:

CPU: AMD Athlon x2 4000+ 2.1Ghz

RAM: 2.5Gb DDR2 800Mhz

VGA: Geforce GT210 1Gb DDR3 (a Legújabb Driver-el)

OS: Windows 7 Ultimate 32Bit


és 640-es felbontáson lowo-n "akad" pl: mikor oldalra mozgatom az egeret szakadozva fordul a karakterünk, de windows XP-n HD-ban ment szépen Multiban! akkor most mit csináljak hogy jó legyen? (az MW3 multiban megy közepesen úgy hogy közben szervert futtatok)

2012. máj. 5. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:

pl futtass már le egy 3dmarkot vagy bármilyen mérő szoftvert, ez nem akadhat lowon

valami nagyon el van ott rontva, de annyi dolog lehet, hogy innen biztos nem fogom csak úgy kitalálni

2012. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az FPS-em (low-on) 70+, a processzoromat sem terheli meg, ahogy a RAM-ot nem, újra kéne telepítenem vagy kompatibilitásban futtassam? (Rendszergazdaként ugyan ez van) most az újra telepítéssel próbálkozom mert a játékkal lehet a baj mert más játéknál nincs ilyen probléma.
2012. máj. 6. 09:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott most hogy újratelepíttetem.
2012. máj. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!