Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, hogy a videólejáts...

Mit tegyek, hogy a videólejátszás végre normális legyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Akár neten, akár gépről HD vagy egyéb felbontású videót akarok nézni, állandóan kockás a kép.

Van fent K-lite, a legújabb, de már enélkül is próbáltam.

Ami videólejátszó létezik (VLC, Splash etc.) minddel ugyan ezt csinálja.

Az nvidia progijában már beállítottam, hogy az nvidia videókártyával indítsa a lejátszó programot, de még sem így tesz.

Ezt csak amiatt akartam,, hátha az szebb képet ad.

Bár nem hiszem, hogy az inteles HD chip ne tudná ezt, mikor a COD MW 2-őt is simán viszi minimumon, max felbontással (csak kipróbáltam, mit is tud...).

Egyszerűen nem tudom, mit kellene tenni, Win 7 újratelepítés nem oldotta meg eddig, mondjuk nem is emiatt került sor a reinstallra.

A legfrissebb driver van fent mindenből.

Nem tudom, mit tegyek, de nagyon zavar az a sok kocka, még élsimításokkal is rossz, főleg fekete kép esetén (éjszakai jelenetek pl.).

A gépem bőven bírja, egyébként a sima dvdrip filmekkel is ugyan ez a baj, ha kiírom őket és DVD lejátszóba teszem, ott minden oké.

Csak a filmekkel van ez, szóval lehet, hogy más codec pack kellene?

Sajna csak ilyen hosszan tudtam részletezni, talán több okosságot tudtok így mondani :)



2012. máj. 5. 17:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy segítesz. Én ezeket már mind megpróbáltam, akkor végülis mindegy. Már volt tiszta telepítés mindenből stb stb. De legalább megpróbáltuk.

Csak ha itt hisztizel, azért mert nem érted, az én, szerintem egyértelmű hozzászólásaimat, akkor nem is írtál volna legalább....

Kössz

2012. máj. 5. 18:47
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha neked az egyértelmü hogy egyszer kockás fullhd-ról irsz, egyszer meg kockásról akkor ok.
2012. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

De hát ezt már az elején részleteztem, hogy minden tipusú videó kockás. Egy full hd-t tettem be tesztnek, hogy beszámolhassak arról, hogy mennyi a CPU %.....

És azt is írtam, hogy ha kiírom őket, akkor a tv-n normálisan lehet lejátszani, erre föl jössz azzal az értetlen kérdéssel, hogy hát lehet, hogy az nem is profi munka meg mittudomén még milyen....

Még mit kell lefordítani neked?

2012. máj. 5. 18:55
 14/18 A kérdező kommentje:
Megcsinálom úgy, ahogy javasoltad és azt a linket is megpróbálom, de akkor sem tudom, te honnan szedsz ilyen fényképezőgépeket XD....
2012. máj. 5. 18:57
 15/18 anonim ***** válasza:

De milyen tv-n? Régi analogon? Minden pöpec. Modern laposon? Csak a full és a félhd.


Nem beszélgetek veled többet.

Csak ha kipróbáltad a lejátszót a linken.

2012. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Full HD tv-n próbáltuk ki, de nem ilyen samsung vagy panasonic márka, csak egy ismeretlenebb.
2012. máj. 5. 19:07
 17/18 A kérdező kommentje:
A múltkor, amikor ismerősömékhez átmentem, nekik van ilyen 1440x1000 valahanyas kivetítőjük, és nekik van még samsung tv-jük. Szóval azokon kipróbáltunk pár játékot, de főleg filmet úgy, hogy hagytuk, hogy a laptop játssza le, de kockás maradt. Na mindegy is. :/
2012. máj. 5. 19:09
 18/18 anonim ***** válasza:
Látom elég fogyatékos válaszírót fogtál ki... Egyébként sajnos én sem tudom mi lehet a baj, nekem is ugyanezt csinálja, egyszercsak rózsaszínes lesz a kép, és kockásodik, minden videólejátszóban, ha böngészőben nézek filmet ott nem.
2015. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!