Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 aktiválása?

Windows 7 aktiválása?

Figyelt kérdés
hello nekem a Windows7 emmel már 3x meg lett csinálva a slmgr -rearm és már aszt sem engedi többször. de már megint fekete a képernyő és valahogy aktiválnom kéne megint de hogyan?(FONTOS)

2012. máj. 8. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
removeWAT 2.6.6
2012. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Windows Loader 2.1.2 - By Daz
2012. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél eredeti licenszkulcsot!... Pár ezer forintért, hozzá lehet jutni teljesen legálisan!!! És nem kell szarakodni, az állandó loaderes cuccokkal, meg activatorokkal!...
2012. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen az eredeti windowst kell venni nem feketén letölteni és még meg is büntethetnek. Nekem is volt nem eredeti window s de nem volt jó most vista ultimate eredetibe megvettem és kész .
2012. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 finalman válasza:
hol lehet eredeti kulcsot venni pár ezer forintért? :S
2012. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget de ezt találtam windows 7 loader extreme edition v3.503 és bevált.nagyon jó.
2012. máj. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!