Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Clownfish for skype, valaki...

Clownfish for skype, valaki leírja, hogy kell használni? (hang, lent! )

Figyelt kérdés

bekapcsoltam a programot meg a skypeot(skype nál engedélyeztem a clownfish programot),beállítottam a hangot(igen,biztos azt állítottam) felhívtam az echo-t s beszéltem rá,hogy milyen a hang,de normális volt.Mit csináljak,hogy működjön?vagy echonál nem lehet hallani?Hogyan tudnám hallani milyen a hangom?


Program többi része jól megy,szövegfordítás.. de a hang nem.

Valaki írja le mit csináljak!!


2012. máj. 9. 16:06
 1/1 Stordy válasza:

Nagyon egyszerű. HA még nem magyar nyelvű, azt a következőképpen tudod beállítani:

Rákattintasz a clownfishre jobb egérgombbal, majd rámész az optionsra (beállítások)és utána interface language (felület nyelve) majd kiválasztod a hungary-t.

Echonál is működik a hang, de ahhoz hogy megtudd hallgatni, ahhoz elég ha rámész a clownfishre ugyanúgy jobb klikkel rákattintasz, rámész a sound optionsra (hangbeállítás)és kikipálod a Listen to audio (hang hallgatása) és kész is. Ha az echo multiplere rámész, akkor olyan lesz a hangod, mint az Istennek XD . De a hangodat mélyíteni is tudod, ha ugyanúgy a hangbeállításra rámész és azonbelül a voicesre és végül a pitch(manual) utána megjelenik egy hangmélységszabályzó, és leviszed -7.80-ra.

2013. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!