Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a probléma az MS Outlook...

Mi a probléma az MS Outlook 2010 beállításokkal?

Figyelt kérdés

Szolgáltatót váltottunk, ezért átírtam az SMTP kiszolgálót, de nem működik. Különböző beállításokra, különböző problémák adódnak.

IPTV-n jön az internet a T-Hometól. Ehhez kér jelszót és felhasználó nevet, de jelszó nincs a szerződésen. A router jelszavát nem fogadja el. Elvileg a bejövő leveleket tudom fogadni, de küldeni nem. A hibaüzenet szerint "a levelezési kiszolgáló nem fogadta el a bejelentkezést. Ellenőrizze a fiókbeállításban megadott felhasználónevet és jelszót." Ellenőriztem, de a küldésnél a mail.t-online.hu kiszolgálóhoz (kimenő levelek) kér felh. és jelsz. de ez nincs. A bejövő leveleim freemailről jönnek.


Tudna valaki segíteni?



2012. máj. 16. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam, de nem segített megoldani a problémát, ugyanis az én bejövő leveleimet nem a T-Home adja. hanem a freemail. Csak az erre vonatkozó adatok különböznek, mégis homokszem van valahol a gépezetben. Minden a kimenő levelekre vonatkozó adat ezek szerint van megadva.
2012. máj. 16. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha internetes levelezőt/freemail.hu/ használsz, akkor minek az outlook neked, ami program és nem levelező?

Előhozod a Google-n a freemail.hu oldalt, bejelentkezel és levelezel. Ezt nem kell beállitani az outlookra.

Hacsak nem IMAP protokollon keresztül akarod az Outlook 2010 programodat használni.


[link]

[link]


Viszont ki tudod még használni az outlook 2010-es szoftveredet, ha a netszolgáltatódtól a szerződéskor kapott email cimre állitod be és azt a levélfiókot használod levelezésre.


Lényeg viszont: az outlook-ot lehet használni freemailba beérkező levelek fogadására, onnan küldésére, ha IMAP-ot használsz és annak beállitásaiban alapértelmezett cimednek a freemail-t adod meg.

[link]

[link]

2012. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy itt van egy eljárás, igaz Outlook Expressre, de a logika hasonló lehet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__9..

2012. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az Expresst ismerem, ezt a programot is használtam és szolgáltató váltás esetén is sikerült újrakonfigurálnom.


Kedves válaszoló! Azért használom az outlookot a freemail felülete helyett, mert a freemail kezelőfelülete átláthatatlan, rendezhetetlen, kezelhetetlen. Az outlookkal viszont könnyen tudom rendezni a leveleimet a számítógépen és a program egyéb funkcióit is ki tudom használni. A freemailen nincs naptár pl. Na ezért használok outlookot.

A szolgáltatótól kapott postafiókot nem kívánom használni, mert váltás esetén elveszik és elérhetetlen lesz. Mint ahogyan ilyen is volt már.


Továbbra is szeretném ezt a címemet használni, továbbra is outlookal. Korábban gond nélkül ment a POP3 levelezés gépről.

A probléma továbbra is adott, a beérkező leveleket letölti, de küldeni nem tudok.

2012. máj. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!