Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért irja ki ezt az avast...

Mért irja ki ezt az avast virustirtó :A vírusok és kémprogramok elleni védelme 15 nap múlva le fog járni. Önnek meg kell vásárolnia egy licencet, hogy védett maradjon. Akkor most ez nem ingyenes?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 21:01
 1/3 10inchhero ***** válasza:
töröld le és töltsd le újra. Egyébként tudtommal van ingyenes verziója (legalábbis nekem az van), de szerintem te nem azt szedted le, hanem egy próbaverziót (vagy nekem is ki fogja majd írni!?) akkor viszont 1. pont
2012. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tarkumi ***** válasza:

Igen, távolítsd el és telepítsd fel az Avast Free Antivirust, az is 30 napos lesz, de már a telepítés után felkínálja a lehetőséget ingyenes regisztrációra, mit elvégezve 1 évig használhatod.

Az 1 év letelte után pedig csak újra kell regisztrálni és további 1 évig lesz használható és így tovább.

2012. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm
2012. máj. 24. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!