Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gitározni tanulnék, de nem...

Gitározni tanulnék, de nem szeretnék járni órákra meg minden. Milyen programmal tudnám lefordítani a kottát, hogy én azt megértsem és tudjam, hogy mikor melyik húrt kell megpengetni és hogy hol kell lefogni?

Figyelt kérdés
Létezik e ilyen program, és ha igen mi a neve? (Nem jártam semmilyen zenei suliba.)
2011. nov. 21. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne akard lefordítani, mert semmi értelmes nem lesz belőle.

Töltsd le a Guitar Pro, vagy a Powertab nevű programokat és ezekhez írt kottákat keress, pl a 911tabs.com oldalon.

2011. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jakcsi válasza:

Én is otthon, tök egyedül tanultam meg gitározni, nem olyan nehéz csak akarat kell hozzá meg elszántság.

Eleinte ilyenekkel próbálkozz, hogy például írd be youtubba, hogy guitar lessons for beginners vagy valami ilyesmit(minimális angoltudás szükséges).

Itt majd szép lassan megtanulgatod, hogy a gitárt hogy kell egyáltalán megfogni, és jönnek majd az első jó kis búgós, zörgős power cordok stb..stb..

Na és mindezek után ismerkedj a gitártabokkal.

2011. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!