Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék véglegesen...

Hogyan tudnék véglegesen letörölni egy játékot? Lentebb leírom a részleteket, mert egy kicsit bonyolultabb.

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a Star Wars: The Force Unleashed 2 játékot, és utána döbbentem rá, hogy át kéne raknom a "D:" meghajtóra, pakolta is át egy ideje, mikor sajnos hirtelen meg kellett szakítanom, így mindkét meghajtón maradt a játék fájljaiból:S Letöröltem mindenhonnan,, ahonnan csak lehetett, és megpróbáltam újrarakni, de most meg úgy érzékeli a rendszer, hogy fel van telepítve. Főmenüben (autorun) is úgy jelenik meg, hogy "PLAY" nem "INSTALL", meg sajnos ha a játék könyvtárában a setup-al indítva installálni szeretném, is csak azt írja ki, hogy a játék telepítve van "uninstall"-álom e... persze a "yes"-re kattintva nem csinál semmit és sajnos ugyanott vagyok:S

Tudom, hogy hülyeséget csináltam, mikor megszakítottam az áthelyezést, de van rá valami mód, hogy megoldjuk a problémát? Nem szeretném formázni a gépet, még teljesen új:S

Előre is köszi a segítségeteket!



2012. máj. 26. 11:06
 1/5 anonim válasza:
Vezérlőpult/Programok telepítési és törlése. Innen valószinüleg törölhető.
2012. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos itt már nem is látja a programot:S

Nincs valamilyen más megoldás rá, hogy ezeket a rejtet, vagy eldugott fájltöredékeket, le lehessen írtani, ami felelős ezért az egészért?

2012. máj. 29. 12:12
 3/5 csapo1002 ***** válasza:
Elvileg a Revo Uninstaller letakarít mindent. Viszont nálad szerintem a játék mentése ott maradt...
2012. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza a gépedet egy korábbi időpontra amikor még nem telepítetted fel.Milyen windows használt ha 7-et akkor tudnék talán segíteni.
2012. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Windows 7 64bit-et használok, és az a baj, hogy már több hónapja, annak, hogy a játék települt.. mit tudnék tenni?
2012. júl. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!