Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudok csinálni azokkal a...

Mit tudok csinálni azokkal a képekkel amiket visszaszereztem amik véglegesen törölve voltak lomtárból is de semmilyen programmal nem jó plusz azt írja ki hogy nincs villámnézet, mit tegyek? Részletek alul.

Figyelt kérdés
Tehát letöltöttem programokat amik törölt fényképeket visszahoztak TALÁN végre lesz olyan is ami a lomtárból visszahozza a törölt fájlokat és jó lenne már ha megbírnám csinálni ezt hogy lássam is azokat a képeket mert semmit nem látok. Rendszervisszaállításra gondoltam de inkább megkérdezek embereket. várom a segítséget és előre is köszönöm!!!!
2012. ápr. 19. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A rendszervisszaállítás csak a telepített programokra van hatással, más fájlokat figyelmen kívül hagy.


Azok a képek, amiknek adattöredékeit vissza tudtad szerezni, de nem lehet már megnyitni, azt úgy kell venni hogy végleg elvesztek. A tartalom már felül lett írva legalább egyszer, és emiatt használhatatlanok lesznek.

2012. ápr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik meghajtóra/pl.pendrive/menteni
2012. ápr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kérem emberek több választ kérek !!
2012. ápr. 21. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, ez egy kényes helyzet. Véleményem szerint. Csak a fájl adatait tudtad visszanyerni magát a file-t nem.


Gondolom data recoverel csináltad. Azaz a merevlemezről a még felül nem írt dolgokat próbáltad visszahozni. Jólsejtem?

2012. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen.egészen pontosan.használtam még mást is amúgy.de olyan is volt hogy működött demo volt persze kicsibe láttam mindent olyan képet mutatott amit életembe nem láttam soha a gépen de nem szerezte vissza amit én akartam.
2012. aug. 25. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]



ez működik, de csak akkor, ha lemez azon reszet, ahol voltak a fájljaid, meg nem nem lettek felülirva.


A lomtár üriteskor "tölődő" fájlok fizikailag meg a merevlemezen maradnak, de a gep üres, újra hasznositható lemezterületkent kezeli. Szóval, ha a 'felszabadult' lemezterületre nem került fel új adat, akkor nem lesz gond!

2012. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!