Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írjam ki? Please...

Hogyan írjam ki? Please comment! Fontos.

Figyelt kérdés
Milyen formátumban kell kiírni a dvd-t, hogy egy buszban lévő dvd lejátszó vigye és lehessen nézni ? magyarán milyen formátuma legyen a filmnek, hogy azt buszban menet közben lehessen nézni ?

2012. máj. 29. 23:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Vettem minden filmhez külön 1 DVD-t. Elmondanád már végre, hogy melyik mappát írjam rá ? Leírom mégegyszer.

Amikor konvertáltam létrehozott egy DVD_01_1 nevű mappát s ebben van az Audio_TS és a Video_TS. Ezek közül írjam rá csak a DVD_01_1 mappát van csak a benne lévő 2 másikat ?

2012. jún. 1. 15:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Keresgettem volna, hogy melyik lejátszó hogyan találja meg, origi dvd lemezen az audio és video van külön, nincs dvd-01 mappában, azt szerintem a konvertálás miatt csinálta.
2012. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Én is keresgettem volna, de nekem itthon nincs DVD lejátszóm mert mint mondtam ezt másnak írom ki. Amúgy olyan filmem nekem is van amin ez a 2 mappa van, de beszart a gépemen a DVD olvasóm és se egy dvd-t se egy cd-t nem képes beolvasni ezért tettem fel a kérdést.
2012. jún. 1. 15:07
 14/16 A kérdező kommentje:

Még egy dolog.

Amivel kiírom (Ashampoo burning studio 2012) olyan lehetőségek vannak, hogy:

1: Videó DVD írása

2: Videó CD VCD készítése

3: Szuper Videó CD SVCD készítése

Én szerintem a Videó DVD írása a legjobb. Azt írja hogy a mappának tartalmaznia kell a szüksége VOB, IFO és BUP fájlokat. Ezek benne is vannak a Video_TS mappában, de az összes Audio_TS mappa üres. Ez nem baj ? Mert végülis ugyanúgy kiírja, de ez nem befolyásolja azt, hogy lesz-e hangja a filmnek ?

2012. jún. 1. 15:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Az AUDIO_TS mappa mindig üres, esetenként nem is létezik. Nincs köze ahhoz, hogy lesz-e hangja a DVD-nek, csak a szabvány valami soha nem használt csökevénye a mappa.
2012. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Értem csak azért gondoltam mert ugye Audio az általában azt jelenti h hang. És ezért gondoltam, de amúgy már kiírtam őket mind lejátsza és van hangja is bár egy kicsit szarabb a minősége mint konvertálás előtt, de azét élvezhető.
2012. jún. 1. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!